Автор Тема: Хисаря  (Прочетена 8038 пъти)

Неактивен bgturist

• Новобранец в пътешествията
  • *
  • Публикации: 0
  • Положителен рейтинг: 0
    • Профил
Вършец
« -: Юни 19, 2021, 18:13:10 »
Здравейте, Пантелей пътници!

Бих искал да споделя с вас положителните емоции от посещението на един малко позабравен български балнеологичен, климатичен СПА курорт - Вършец!
Няма да ви разкажа история за чудотворно изцеление с минерална вода, но въпреки това, градчето помогна на изтерзаната ми от монотонната ми работа душица да се възстанови. За това ми помогнаха изключително много чистият въздух във втория по големина градски парк след Борисовата градина в София, минералната вода в града и не на последно място, собствениците на къща за гости Тушеви, които ме насочиха къде да отида и какво да видя.
За седем дни, които прекарах в курортното градче, успях да посетя и да се насладя на много забележителности като връх Тодорини кукли, Лакатнишки скали и местността Сопово, за които научих от дружелюбното семейство Тушеви.
Прекрасната природа и спокойствието премахнаха целия натрупан стрес у мен и съпругата ми.
Препоръчвам горещо на всеки, който има нужда от релакс на макс да посети Перлата на северозапада (както често са наричали това място в миналото) - град Вършец.

Грешка!

Call to undefined function mysql_connect()

Untitled Document